Dette er oss

Reinheim Regnskap AS har kontor i Lesja sentrum, på Bjorli og på Dombås. Vi har autoriserte regnskapsførere og regnskapsmedarbeidere som står klare til å bistå.

Selskapet ble opprettet i 1999, og i 2013 fusjonerte vi med Dombås Regnskapskontor.

Lesja

 
Stein Arild Noren, autorisert regnskapsfører og daglig leder (fra 1. januar 2019)   stein-arild@reinheim-regnskap.no   Tlf. 900 11 054

Stein Arild Noren, autorisert regnskapsfører og daglig leder (fra 1. januar 2019)

stein-arild@reinheim-regnskap.no

Tlf. 900 11 054

Mona Solli, regnskapsmedarbeider   mona@reinheim-regnskap.no   Tlf. 970 17 852

Mona Solli, regnskapsmedarbeider

mona@reinheim-regnskap.no

Tlf. 970 17 852

 
 

Bjorli

 
Per Nordsletten, regnskapsmedarbeider   per@reinheim-regnskap.no   Tlf. 911 97 697

Per Nordsletten, regnskapsmedarbeider

per@reinheim-regnskap.no

Tlf. 911 97 697

Arnfinn Lieslien, regnskapsmedarbeider   arnfinn@reinheim-regnskap.no   Tlf. 920 99 717

Arnfinn Lieslien, regnskapsmedarbeider

arnfinn@reinheim-regnskap.no

Tlf. 920 99 717

Inger Karin Stavem, regnskapsmedarbeider   inger@reinheim-regnskap.no   Tlf. 977 73 015

Inger Karin Stavem, regnskapsmedarbeider

inger@reinheim-regnskap.no

Tlf. 977 73 015

Tor Øyvind Paulsrud Bakken, regnskapsmedarbeider   tor-oyvind@reinheim-regnskap.no   Tlf. 992 72 335

Tor Øyvind Paulsrud Bakken, regnskapsmedarbeider

tor-oyvind@reinheim-regnskap.no

Tlf. 992 72 335

 

Dombås

 
Nighisti Yohannes, regnskapsmedarbeider   nighisti@reinheim-regnskap.no   Tlf. 455 63 926

Nighisti Yohannes, regnskapsmedarbeider

nighisti@reinheim-regnskap.no

Tlf. 455 63 926

Birgit Nordlibakken, autorisert regnskapsfører   birgit@reinheim-regnskap.no   Tlf. 612 41 530

Birgit Nordlibakken, autorisert regnskapsfører

birgit@reinheim-regnskap.no

Tlf. 612 41 530

Kari Kjøde Enger, autorisert regnskapsfører   kari@reinheim-regnskap.no   Tlf. 416 47 880

Kari Kjøde Enger, autorisert regnskapsfører

kari@reinheim-regnskap.no

Tlf. 416 47 880

May Lise Åmot, regnskapsmedarbeider   may-lise@reinheim-regnskap.no   Tlf. 918 45 822

May Lise Åmot, regnskapsmedarbeider

may-lise@reinheim-regnskap.no

Tlf. 918 45 822

 
Aud Holseth, regnskapsmedarbeider   aud@reinheim-regnskap.no   Tlf. 957 92 075

Aud Holseth, regnskapsmedarbeider

aud@reinheim-regnskap.no

Tlf. 957 92 075

Ewa Misiejuk, regnskapsmedarbeider   ewa@reinheim-regnskap.no   Tlf. 986 38 778

Ewa Misiejuk, regnskapsmedarbeider

ewa@reinheim-regnskap.no

Tlf. 986 38 778

Sigrid Haakenstad, regnskapsmedarbeider   sigrid@reinheim-regnskap.no   Tlf. 975 33 802

Sigrid Haakenstad, regnskapsmedarbeider

sigrid@reinheim-regnskap.no

Tlf. 975 33 802

Elise Skarphol, regnskapsmedarbeider   elise@reinheim-regnskap.no   Tlf. 926 57 991

Elise Skarphol, regnskapsmedarbeider

elise@reinheim-regnskap.no

Tlf. 926 57 991

 
 

Våre kontorer 

Lesja 

Jakup B. Klukstads veg 44, 2665 Lesja

 

Bjorli 

Arne Barmans veg 81, 2669 Bjorli

 

Dombås 

Sentralplassen 5C, 2660 Dombås